NOWOŚCI - NOWA KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2018 - "ESSENCE DE PROVENCE" - daj się zabrać do źródeł Prowansji
O nas

W sierpniu 2014 roku po długich poszukiwaniach w Polsce i na świecie kosmetyków kolorowych, które nie tylko miałaby w swoim składzie składniki naturalne i organiczne, ale również byłaby znakomite jakościowo, tzn. można by było na nich pracować profesjonalnie podczas sesji zdjęciowych czy telewizyjnych - znaleźliśmy francuską markę Couleur Caramel, która spełniła w końcu nasze oczekiwania.

Przez ostatni rok promowaliśmy markę na rynku profesjonalnym i detalicznym, pokazując się na targach, konferencjach oraz przede wszystkim dystrybuując kosmetyki Couleur Caramel w salonach, sklepach ekologicznych i ekodrogeriach. Wiemy, że jeszcze wiele pracy przed nami..

Prezentując świat Couleur Caramel chcemy Państwa przede wszystkim zarazić naszą pasją i filozofią naturalnego makijażu. Naszym celem jest przekazywanie wiedzy o zdrowiu, urodzie oraz życiu w harmonii z naturą. Chcemy udowodnić, że zadowolenie, komfort i satysfakcja mogą iść w parze ze zdrowiem, najwyższą jakością i ekologią. Dajemy alternatywne rozwiązanie tym, dla których piękno i zdrowie są tak samo ważne.

Dziś oddajemy do użytku platformę internetową www.couleurcaramel.pl, która mieści w sobie nie tylko sklep internetowy, ale także makijażowe inspiracje, możliwość konsultacji online, bieżące recenzje, które spotykamy w sieci a także publikacje na temat marki. Na blogu chcemy Państwa informować o tym, co nowego wydarza się w caramelowym świecie.

Wierzymy, że nasz zapał, serce i praca poświęcone Couleur Caramel zaowocują Państwa zaufaniem.

Z poważaniem

Zuzanna Kulawiak i Przemysław Nieruchalski

Adres: Piastowska 26, 63-500 Ostrzeszów
Email: sklep@couleurcaramel.pl 
Tel: 607 535 787 (Zuza)
NIP: 5140255470
REGON 301203612

 

        

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl