Maquillage Caffè - firmowy salon Couleur Caramel w Paryżu

0

Maquillage Cafe Couleur Caramel

Nasz dzień był zaplanowany bardzo intensywnie. Mieliśmy się spotkać o 10:00 w firmowym salonie Couleur Caramel. Zuza miała odbyć szkolenie z makijażu z wizażystą Couleur Caramel - Bruce'em Mousset'em. Tym razem to ona miała być malowana, co było dla niej sporą nowością, zważywszy, że na co dzień sama maluje na naszych wizażowych konsultacjach. Tymczasem ja miałem spotkać się z Remy'm Richard'sem, Generalnym Dyrektorem Nature Cos., firmy, która produkuje kosmetyki Couleur Caramel.

Najpierw jednak obejrzeliśmy salon Couleur Caramel, który zrobił na nas piorunujące wrażenie:) Poniżej zdjęcia.

Następnie udaliśmy się w podziemie salonu krętymi schodami. I tu również widok nas zaskoczył. Poniżej znajdowała się salka szkoleniowa a także stanowiska do makijażu.

Tego dnia mieliśmy szczęście :), dlatego, że w salonie pojawiła się Frédérique Alcaraz, Makeup Artist Couleur Caramel, która malowała takie gwiazdy jak Paris Hilton, Salma Hayek czy Eva Langoria na festiwalu filmowym w Cannes czy we francuskim "Tańcu z gwiazdami". Zuza miała okazję pokazać jej swoje prace, które możecie obejrzeć tutaj http://zuza.kulawiak.pl/portfolio-wizaz. Cóż widziałem w oczach Fred podziw dla naszej wizażystki, co nie wątpliwie mnie uradowało. Couleur Caramel również w Polsce ma takie zdolne wizażystki :)

Cóż, nie mogłem przegapić takiej okazji i sam również zrobiłem sobie zdjęcie z Fred :)

W przerwie zostaliśmy zaproszeni na obiad. Potwierdzam, Francuzi piją sporo wina :) Biesiadowanie i przebywanie z nimi to czysta przyjemność. Okazali się niezwykle uprzejmi, towarzyscy i serdeczni. Spędziliśmy świetny czas. Od lewej: Zuza, Bruce, Remy i Fred.

I na koniec kilka zdjęć z zajęć Zuzy. Kiedy ja przysłuchiwałem się Remy'emu, który opowiadał o historii marki, Zuza w tym czasie była malowana przez Bruce'a. Zdradziła, że była bardzo zadowolona :)

To był piękny czas. Mamy nadzieję jeszcze tam wrócić. A Wam, jeśli będziecie w Paryżu polecamy wizytę w Maquillage Caffe. Znajdziecie go na 8 Rue Nicolas Flamel :)

Komentarze do wpisu (0)

Submit
Menu Szukaj więcej więcej
  • Couleur Caramel
  • Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

  • Tel.:512-985-884
  • E-mail:sklep@couleurcaramel.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Otrzymasz powiadomienia o promocjach i nowościach...i odbierzesz kupon o wartości 10 zł na pierwsze zakupy!
Darmowa dostawa od 150 PLN
Darmowa dostawa (Kurier InPost) już od 150,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl